Můj příběh

Jak jsem se ze studentky s touhou pomáhat lidem a měnit jejich životy k lepšímu stala úspěšnou podnikatelkou, odbornicí na výživu, trenérkou, životním a vztahovým koučem pro Mars a Venuši.

Nyní už je to prakticky deset let dlouhý příběh, který začal v roce 2009. V tomto roce jsem se rozhodla si při studiu na vysoké škole vyřídit živnostenský list a tím započala moje podnikatelská dráha. Jediné, co jsem v té době věděla, bylo to, že chci podnikat a nechci být nikdy zaměstnaná. Jen jsem nevěděla, v čem bych mohla podnikat. Proto započala moje několikaletá cesta kurzů, vzdělávání, škol a seminářů. Když se na to nyní zpětně podívám, tak nechápu, tak jsem to vše mohla zvládnout.

Zdravý životní styl a výživa mě vždy zajímaly kvůli tomu, že jsem od malička řešila svůj vzhled, hmotnost, ale také velmi častou nemocnost a zažívací obtíže. A jelikož jsem se potácela od čerta k ďáblu a nic moje problémy neřešilo, tak jsem si řekla, že si na to přijdu sama. Proto jsem absolvovala kurzy v oblasti výživy, čínské medicíny, masáží, čínských masáží, akupunktury a osobního rozvoje. Následně jsem se vydala i na dálkové studium nutriční terapie na VOŠ, abych se odlišila od výživových poradců, kteří mají pouze obyčejný rekvalifikační kurz. Přesto nedám dopustit na znalosti, které jsem získala na svém rekvalifikačním kurzu ve výživě. Absolvovala jsem ho totiž u firmy Mahra, kde byl kurz na nejvyšší možné úrovni a rozsahem byl opravdu srovnatelný se studiem nutriční terapie. Takže není kurz jako kurz. A v neposlední řadě jsem také absolvovala kurz trenéra fitness u firmy Tonus, která produkuje velmi kvalitní trenéry s bohatými znalostmi zaměřenými zejména na zdravé cvičení, a nikoliv na to, jak co nejrychleji nahnat bicepsy. Do vzdělání jsem za ty roky investovala několik stovek tisíc korun, abych se dostala tam, kde jsem nyní.

Moji klienti, kteří ke mně docházejí, mohou osobně vidět, s jakou láskou a vášní se je snažím motivovat a maximálně podpořit v dosahování jejich výsledků. Ne vždy je to pro obě strany jednoduché a musíme společně překonávat překážky, řešit problémy, slepé uličky, nesnáze. Pokud to ale klienti pochopí a dělají věci, které mají, tak je možné dosahovat pomocí velmi jednoduchých opatření krásných a potěšujících výsledků. A to je k nezaplacení. Když vidím ty šťastné, spokojené
a sebevědomé lidi, kterými se stanou, tak je to opravdu největší a nejsladší odměna.

V průběhu několika let svojí práce jsem se stala hrdou nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá stravaCEFF v České i Slovenské republice, který se zaměřuje na kvalitní stravování bez zbytečné chemie. Díky spolupráci na projektu Česká MISS 2017 jsem měla v témže roce možnost nahlédnout do světa show businessu. Byla jsem jednak součástí nutričního týmu, kde jsme školily finalistky soutěže a pečovaly o ně, jednak jsem měla možnost být porotkyní od castingových kol až po samotné finále, kde jsem usedla po boku známých osobností. Byla to opravdu velmi zajímavá zkušenost.

Velmi ráda vzpomínám i na to, jak jsem se v roce 2014 probojovala do Top 10 v Olomouckém kraji v soutěži Živnostník roku. Věřím, že za několik let třeba seberu opět odvahu a přihlásím se znovu do této nebo podobné soutěže.

V roce 2019 nastal další velký milník v mém životě, protože jsem se stala mámou úžasné holčičky. Což byl naprostý převrat nejen v mém kariérním, ale i osobním životě. Věřím, že díky novému způsobu práce online zůstanu se svými klienty i nadále v úzkém kontaktu a budeme pokračovat ve spolupráci, jen trošku jinak.

Kontaktujte mě

Pokud vám můžu být nějak nápomocna, máte dotazy či zájem o spolupráci, tak mi prosím napište.